FASHION ARTISTS COMMERCIAL THEATRE PERSONAL


BlowUp

Jesteśmy agencją fotograficzną, która jako jedyna na rynku wschodniej Polski oferuje w pełni kompleksową i profesjonalną fotografię komercyjną.

Specjalizujemy się w fotografii mody oraz w fotografii reklamowej, a naszym priorytetowym celem jest kształtowanie nowej jakości usług fotograficznych dostępnych w Lublinie.

Nowoczesne i świeże rozwiązania, które proponujemy naszym klientom, są w pełni dopasowane do ich potrzeb. Wyróżnia nas przede wszystkim świadomość estetyczna, znajomość trendów i zmian rynku fotograficznego w skali europejskiej oraz wiedza poparta specjalistycznym i artystycznym wykształceniem.

Nasza siedziba mieści się w Lublinie. Dysponujemy własnym, profesjonalnym, w pełni wyposażonym studio fotograficznym o łącznej powierzchni 300 m2 oraz najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Przy realizacji projektów zapewniamy wszystkie niezbędne elementy produkcji - od wizażu i stylizacji po location scouting i transport. Efekty naszej pracy cechuje spójność oraz najwyższa jakość techniczna.

Pracujemy zarówno dla firm, instytucji kultury, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli potrzebujecie Państwo skutecznych zdjęć wizerunkowych dla swojej firmy, atrakcyjnego lookbook'a, sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji, portfolio lub po prostu jesteście zainteresowani wyjątkową sesją zdjęciową - zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Inspiracją dla naszej nazwy stał się niezwykły film Michelangelo Antonioniego "Blow-Up" ("Powiększenie").